Zmiana harmonogramu warsztatów Prasowej Akademii Pieniądza

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z ryzykiem zachorowania na koronawirusa został przełożony termin najbliższego warsztatu III edycji Prasowej Akademii Pieniądza.

Mimo iż warsztaty Prasowej Akademii Pieniądza nie są imprezami masowymi organizatorzy  postanowili nie ryzykować i do maksimum ograniczyć ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Dlatego najbliższy warsztat planowany w Toruniu (20 marca) odbędzie się w innym terminie, o którym organizator będzie informować.

Prasowa Akademia Pieniądza to bezpłatne szkolenie, którego celem jest podniesienie wiedzy ekonomicznej dziennikarzy, blogerów oraz studentów interesujących się zagadnieniami gospodarczymi. Uruchomiona w styczniu br. III edycja szkolenia składa się z praktycznego warsztatu oraz pięciu szkoleń online dostępnych na platformie e-learningowej akademia.pap.pl, których autorami są eksperci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz redaktorzy Polskiej Agencji Prasowej.  

Podczas projektu uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności w zakresie opisywania i relacjonowania zjawisk gospodarczych. Poznają też najczęstsze błędy językowe i sposoby ich unikania w trudnych tekstach ekonomicznych.

Praktyczne warsztaty są prowadzone w 16 największych miastach. Dotychczas odbyło się pięć spotkań: w Warszawie, Łodzi, Białymstoku, Kielcach i Poznaniu. Wzięło w nich udział 70 osób.

Aktualny program warsztatów:

Warszawa - 24.01 (zakończone)

Łódź - 31.01 (zakończone)

Białystok - 07.02 (zakończone)

Kielce - 21.02 (zakończone)

Poznań - 06.03 (zakończone)

Toruń - 20.03 (przełożone)

Lublin - 10.04

Katowice - 24.04

Rzeszów - 08.05

Gdańsk - 22.05

Szczecin - 05.06

Opole - 19.06

Wrocław - 03.07

Kraków - 04.09

Olsztyn - 18.09

Zielona Góra - 02.10

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO