Zdobądź dyplom Prasowej Akademii Pieniądza całkowicie online

Dziennikarze, blogerzy i studenci zainteresowani ekonomią mogą w każdym momencie przystąpić do „Prasowej Akademii Pieniądza”. Rejestracja i całe szkolenie jest realizowane bez wychodzenia z domu.

„Prasowa Akademia Pieniądza III edycja” to bezpłatne szkolenie, którego celem jest podniesienie wiedzy ekonomicznej dziennikarzy, blogerów oraz studentów interesujących się zagadnieniami gospodarczymi. Szkolenie składa się z praktycznego warsztatu oraz pięciu szkoleń online dostępnych na platformie e-learningowej akademia.pap.pl, których autorami są eksperci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz redaktorzy Polskiej Agencji Prasowej.

Projekt ruszył w styczniu 2020 r. i potrwa do października. Jednak zainteresowani uczestnicy mogą się cały czas rejestrować, realizować zdalnie tematy szkoleniowe i rozwiązywać testy.

Wszystkie materiały, w tym regulamin i szczegółowe informacje na temat przebiegu projektu, znajdują się na stronie akademia.pap.pl. Zachęcamy też do śledzenia wydarzenia Prasowa Akademia Pieniądza. III edycja na Facebooku https://www.facebook.com/events/528100704584617/

Uczestnicy, którzy wezmą udział szkoleniu oraz zaliczą komplet testów online dostępnych na https://akademia.pap.pl otrzymają certyfikat „złoty” potwierdzający ukończenie trzeciej edycji Prasowej Akademii Pieniądza. Osoby, które zaliczą same testy online otrzymają certyfikat „srebrny”.

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, trzeba wypełnić FORMULARZ dostępny na stronie https://akademia.pap.pl.

Przypominamy, że w związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa do odwołania zawiesiliśmy organizację praktycznych warsztatów w największych miastach.

Poniżej lista miast, w których odbyły się lub miały się dopiero odbyć spotkania szkoleniowe.

Aktualny program warsztatów:

Warszawa - 24.01 (zakończone)

Łódź - 31.01 (zakończone)

Białystok - 07.02 (zakończone)

Kielce - 21.02 (zakończone)

Poznań - 06.03 (zakończone)

Toruń - 20.03 (przełożone)

Lublin - 10.04 (przełożone)

Katowice - 24.04

Rzeszów - 08.05

Gdańsk - 22.05

Szczecin - 05.06

Opole - 19.06

Wrocław - 03.07

Kraków - 04.09

Olsztyn - 18.09

Zielona Góra - 02.10

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO