Zakończyła się II edycja Prasowej Akademii Pieniądza

Drugą edycję "Prasowej Akademii Pieniądza" pozytywnie zaliczyło 28 uczestników, z czego 20 zaliczyło testy dopiero w rudzie poprawkowej.
Fot. PAP
Fot. PAP

W pierwszym podejściu wszystkie sprawdziany zaliczyło tylko ośmiu uczestników. Kolejnych 20 zrobiło to w sesji poprawkowej, która zakończyła się 30 kwietnia. 

Wysyłkę certyfikatów rozpoczniemy w połowie maja 2019 r. Aktualnie dyplomy czekają jeszcze na podpisy przedstawicieli PAP oraz Narodowego Banku Polskiego, który sfinansował całe szkolenie. 

Druga edycja projektu "Prasowa Akademia Pieniądza" trwała od maja 2018 r. do końca kwietnia 2019 r.

Główną osią szkolenia było 10 wykładów dotyczących najważniejszych zagadnień ekonomicznych, które zamieszczone były na platformie e-learningowej pap21.pl wraz z testami.

W ramach projektu odbyło się też siedem 10 warsztatów stacjonarnych (dwa w siedzibie PAP w Warszawie, a także w Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu). Powstało tez 10 edukacyjnych materiałów wideo nawiązujących do tematów szkoleń, 30 wypowiedzi autorów wykładów, wysłaliśmy ponad 30 newsletterów informujących o szkoleniu, a w sieci zamieściliśmy ponad 30 wiadomości o projekcie. 

Naszymi wykładowcami byli naukowcy ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz redaktorzy PAP.


mp/

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO