Trwa sesja poprawkowa Prasowej Akademii Pieniądza

W dniach od 11 do 20 października odbywa się sesja poprawkowa testów w ramach III edycji Prasowej Akademii Pieniądza.

Dodatkową szansę na poprawienie swoich sprawdzianów otrzymają ci uczestnicy, którzy mają na swoim koncie na e-platformie akademia.pap.pl jeden lub kilka niezaliczonych testów, a także osoby, które nie zdążyły rozwiązać wszystkich sprawdzianów.

W ramach rundy poprawkowej system udostępni testy ponownie w dniach od 11 do 20 października. Po tym terminie nie będzie już możliwości zaliczenia szkolenia i uzyskania certyfikatu Prasowej Akademii Pieniądza.

Dotychczas wszystkie testy zaliczyło 39 uczestników. Łącznie w III edycji zarejestrowało się 332 dziennikarzy i blogerów uczestników, ale nie wszyscy zdecydowali się na przystąpienie do testów online.

Trzecia edycja projektu „Prasowa Akademia Pieniądza" jest realizowana od grudnia 2019 r. do listopada 2020 r.

Główną osią szkolenia były szkolenia dotyczące najważniejszych zagadnień ekonomicznych udostępniane na platformie e-learningowej akademia.pap.pl wraz z testami.

W ramach projektu odbyło się też 16 praktycznych warsztatów stacjonarnych w największych miastach w całej Polsce (w tym dwa w siedzibie PAP w Warszawie, a także m.in. w Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie, Łodzi).

Powstało też 10 edukacyjnych materiałów wideo nawiązujących do tematów szkoleń.

Naszymi wykładowcami byli naukowcy ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz redaktorzy PAP.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO