Są pierwsi absolwenci II edycji Prasowej Akademii Pieniądza

Druga edycja Prasowej Akademii Pieniądza ma już pierwszych absolwentów. Rundę podstawową testów zaliczyło ośmiu uczestników. Dla pozostałych uruchomiono sesję poprawkową.

Spośród 63 osób, które przystąpiły do rozwiązywania testów II edycji Prasowej Akademii Pieniądza, wszystkie sprawdziany w pierwszym podejściu zaliczyło 8 uczestników. Łącznie na szkolenie zarejestrowało się 171 uczestników.

Prymusom gratulujemy, a pozostałym życzymy powodzenia w sesji poprawkowej, która wystartowała 26 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia do północy. W ramach rundy poprawkowej, oprócz niezaliczonych testów system udostępni także te sprawdziany, do których uczestnik nie ukończył lub do których w ogóle nie przystąpił.

Przypominamy, że do uzyskania certyfikatu potwierdzającego ukończenie Prasowej Akademii Pieniądza trzeba zaliczyć łącznie 10 testów (odpowiadających tematyce poszczególnych wykładów). Z kolei do zaliczenia testu trzeba uzyskać co najmniej 70 proc. poprawnych odpowiedzi. 

Prasowa Akademia Pieniądza to szkolenie dla dziennikarzy zainteresowanych tematyką ekonomiczną. Celem projektu realizowanego przez PAP we współpracy z NBP jest poszerzenie i uaktualnienie wiedzy ekonomicznej i podniesienie umiejętności warsztatowych w zakresie dziennikarstwa gospodarczego. Projekt oprócz części warsztatowej składa się z 10 szkoleń w formule e-learningowej dostępnych bezpłatnie po zarejestrowaniu na stronie www.pap21.pl.


mp/
 

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO