Prasowa Akademia Pieniądza: trwa sesja poprawkowa ostatniej szansy

Na prośbę uczestników II edycji Prasowej Akademii Pieniądza uruchomiona została druga sesja poprawkowa testów. Dodatkową szansę na poprawienie swoich sprawdzianów otrzymają ci uczestnicy Prasowej Akademii Pieniądza, którzy mają na swoim koncie na e-platformie www.pap21.pl jeden lub kilka niezaliczonych testów, a także osoby, które nie zdążyły rozwiązać wszystkich sprawdzianów. 

W ramach drugiej rundy poprawkowej system udostępni testy ponownie w dniach od 7 do 15 maja. Po tym terminie nie będzie już możliwości zaliczenia szkolenia i uzyskania certyfikatu Prasowej Akademii Pieniądza.

Dotychczas wszystkie testy zaliczyło 28 uczestników. Łącznie w II edycji zarejestrowało się 171 uczestników, ale nie wszyscy zdecydowali się na przystąpienie do testów online.  

Druga edycja projektu "Prasowa Akademia Pieniądza" trwała od maja 2018 r. do końca kwietnia 2019 r.
 
Główną osią szkolenia było 10 wykładów dotyczących najważniejszych zagadnień ekonomicznych, które zamieszczone były na platformie e-learningowej pap21.pl wraz z testami.
 
W ramach projektu odbyło się też siedem 10 warsztatów stacjonarnych (dwa w siedzibie PAP w Warszawie, a także w Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu). Powstało tez 10 edukacyjnych materiałów wideo nawiązujących do tematów szkoleń, 30 wypowiedzi autorów wykładów, wysłaliśmy ponad 30 newsletterów informujących o szkoleniu, a w sieci zamieściliśmy ponad 30 wiadomości o projekcie.
 
Naszymi wykładowcami byli naukowcy ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz redaktorzy PAP.

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO