Postaw stopień. Zachęcamy do oceny szkolenia z ekonomii dla dziennikarzy PAP21

Zachęcamy do oceny szkolenia dla dziennikarzy Prasowa Akademia Pieniądza XXI. Zapraszamy do ankiety podsumowującej projekt.

Projekt PAP XXI obejmował różne działania: wykłady, warsztaty, clipy, publikacje edukacyjne czy testy wiedzy. Prosimy o ocenę tych elementów, z których Państwo skorzystali. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna.

Trwa sesja poprawkowa Prasowej Akademii Pieniądza XXI. Wszystkim zainteresowanym dziennikarzom przypominamy, że testy można zdawać jeszcze do 3 grudnia. Zaliczenie szkolenia otrzymają Państwo po pomyślnym zdaniu kompletu 10 testów lub napisaniu pracy dyplomowej.

Wszystkie wykłady są dostępne na platformie http://pap21.pl/, gdzie chętne osoby mogą nadal rejestrować się i wziąć udział w szkoleniu e-learningowym.

Jednym z elementów szkolenia jest też zaliczenie pracy dyplomowej w wybranej przez Państwa formie - artykułu, relacji czy streszczenia z co najmniej jednego z wydarzeń sesji szkoleniowej, np. wykładu czy warsztatu. Praca powinna zawierać ok. 350 słów. Czekamy na prace pod adresem kurier@pap.pl z dopiskiem Praca dyplomowa PAP21. Prosimy o podanie telefonów kontaktowych i adresów pocztowych.

Tematem pracy dyplomowej mogą być zagadnienia poruszane w wykładach napisanych przez wykładowców Szkoły Głównej Handlowej dla PAP21 oraz wygłoszonych przez nich podczas warsztatów stacjonarnych w Polskiej Agencji Prasowej od marca do października.

Inspiracją mogą być także podczas wypowiedzi z wywiadów, które przeprowadziliśmy z ekspertami w ramach projektu szkoleniowego.

Szkolenie Prasowa Akademia Pieniądza XXI jest realizowane we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO