Bezpłatny serwis informacyjny o koronawirusie dla redakcji, które nie posiadają umowy licencyjnej z PAP

Polska Agencja Prasowa (PAP) uruchamia specjalny, bezpłatny serwis poświęcony zagrożeniu koronawirusem, wdrażanym i planowanym działaniom związanym z epidemią w Polsce oraz najnowszym doniesieniom z całego świata o walce z SARS-CoV-2.
fotolia
fotolia

Celem serwisu jest dostarczenie wiarygodnej i sprawdzonej informacji, szczególnie w momencie, kiedy wokół epidemii i działań podejmowanych w związku z nią pojawia się duża liczba plotek, zniekształceń medialnych i fake newsów.

Wszystkie informacje zawarte w specjalnym serwisie będą udostępniane bezpłatnie poprzez platformę internetową PAP. Zapraszamy redakcje, które nie posiadają umowy licencyjnej z PAP do kontaktu pod adresem mailowym koronawirus@pap.pl w celu uzyskania dostępu do serwisu.

W zamian za możliwość bezpłatnego korzystania z aktualizowanego w trybie 24/7 serwisu specjalnego PAP oczekujemy przyłączenia się do kampanii społecznej Polskiej Agencji Prasowej i zamieszczenia na własnych stronach internetowych banera linkującego do oficjalnego portalu rządowego – www.gov.pl, na którym publikowane są zalecenia i komunikaty dotyczące zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Wszelkie pytania dotyczące bezpłatnego korzystania z treści PAP w okresie zagrożenia epidemicznego prosimy kierować pod adres koronawirus@pap.pl.

Źródło informacji: PAP

 

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO