W Tarnowie Podgórnym basen w zamian za frekwencję

Bezpłatne wejście na basen dla mieszkańców obwodu z najwyższą frekwencją - tak wójt Tarnowa Podgórnego zachęca mieszkańców gminy do udziału w wyborach parlamentarnych w najbliższą niedzielę.
Fot. UG Tarnowo Podgórne
Fot. UG Tarnowo Podgórne

Nie tylko duże miasta zachęcają mieszkańców do jak najliczniejszego udziału w wyborach parlamentarnych. Podobną akcję rozpoczęła również Gmina Tarnowo Podgórne.

"Wybory to święto demokracji, dlatego zapraszamy mieszkańców naszej gminy do jak najliczniejszego udziału" – podkreśla wójt Tarnowa Podgórnego Tadeusz Czajka. "Decydujemy o naszej przyszłości i każdy głos ma znaczenie" - dodaje.

Mieszkańcy miejscowości, w których będzie najwyższa frekwencja wyborcza, będą mogli wybranego dnia za darmo skorzystać z oferty Parku Wodnego Tarnowskie Termy.

"Zwycięzców akcji poznamy po zakończeniu prac przez wszystkie obwodowe komisje wyborcze. Wyniki podamy na stronie internetowej i profilu Gminy na Facebooku. Natomiast zasady skorzystania z Tarnowskich Term ustalone zostaną z sołtysami" - informuje Agnieszka Rzeźnik z Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne.

aba/

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO