Kurier.pap.pl w nowej odsłonie

Więcej bezpłatnych treści dla mediów lokalnych w nowym układzie – tak wygląda Kurier.pap.pl w nowej odsłonie.
Fot. PAP
Fot. PAP

Od początku października dostępna jest zmodyfikowana strona Kurier.pap.pl. Nie tylko zmieniliśmy jej wygląd, ale też zwiększyliśmy liczbę publikowanych codziennie wiadomości. Po chwilowej przerwie – dziękujemy za wszystkie maile i telefony - wracamy też z newsletterem.

Na stronie kurier.pap.pl Czytelnicy znajdą publikacje, które Polska Agencja Prasowa udostępnia do bezpłatnego wykorzystania w mediach lokalnych, specjalistycznych i ogólnopolskich. Są to materiały tworzone przez dziennikarzy PAP w ramach współpracy PAP z partnerami.

Artykuły uporządkowane są w działach: zdrowie, gospodarka i regiony. Jest tu sporo materiałów o profilaktyce zdrowotnej, komentarze do wyników spółek czy informacje o nowych inicjatywach lub usługach. W dziale regiony publikujemy najciekawsze wiadomości dotyczące działalności samorządów, chociażby kiedy nowo wybrani radni zaczną pracę czy co z niewykorzystanym urlopem wójta. Znajdą się tu również ciekawostki z miast.

W Kurierze znaleźć można także informacje o realizowanych przez PAP projektach dla dziennikarzy i internautów. Do końca listopada trwa konkurs na najciekawsze prace ukazujące życie gospodarcze 100 lat temu. PAP organizuje go we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim; pula nagród to 25 tysięcy złotych. W ramach projektu „Moja Polska” zapraszamy też do udziału w serii quizów o historii gospodarczej II Rzeczpospolitej. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Trwa również projekt Prasowa Akademia Pieniądza, w ramach którego PAP organizuje bezpłatne warsztaty z ekonomii i dziennikarstwa gospodarczego. Najbliższe szkolenia odbędą się w Lublinie i Poznaniu.

Do zainteresowanych codziennie wysyłamy newsletter z najciekawszymi wiadomościami. Zapraszamy do rejestracji: http://kurier.pap.pl/newsletter/form

Kurier PAP został uruchomiony jesienią 2015 r. Z naszych wiadomości korzysta niemal tysiąc dziennikarzy. Wszystkie publikowane materiały – zarówno treść, jak i zdjęcie – media mogą pobierać i przedrukowywać bezpłatnie.

Na wszelkie uwagi, sugestie, pytania czekamy pod adresem kurier@pap.pl.

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO