Zakończyła się pierwsza edycja PAP21. Rozdamy 45 certyfikatów dla dziennikarzy

Pierwszą edycję "Prasowej Akademii Pieniądza XXI" (PAP21) pozytywnie zaliczyło 45 uczestników, z czego 22 otrzyma certyfikaty złote (za zaliczenie wszystkich testów i przygotowanie pracy dyplomowej). Certyfikaty srebrne trafią do 23 osób (za zaliczenie wszystkich testów, albo przygotowanie pracy dyplomowej).

W pierwszym podejściu wszystkie sprawdziany zaliczyło tylko dziewięciu uczestników. Kolejnych 36 zrobiło to w sesji poprawkowej, która zakończyła się w grudniu.

Wysyłkę certyfikatów rozpoczniemy na początku stycznia 2018 r. Aktualnie dyplomy czekają jeszcze na podpisy przedstawicieli PAP oraz Narodowego Banku Polskiego, który sfinansował całe przedsięwzięcie.

Projekt "Prasowa Akademia Pieniądza" trwał od 19 grudnia 2016 r. do 15 grudnia 2017 r.

Główną osią szkolenia było 10 wykładów dotyczących najważniejszych zagadnień ekonomicznych, które zamieszczone były na platformie pap21.pl wraz z testami.

W ramach projektu odbyło się 10 warsztatów stacjonarnych w siedzibie PAP w Warszawie, opublikowano 30 filmów wideo i clipów edukacyjnych, 30 opracowań edukacyjnych związanych z warsztatami, 10 wywiadów z ekspertami. Wysłaliśmy ponad 40 newsletterów informujących o szkoleniu, na stronach zamieściliśmy ponad 30 wiadomości o projekcie.

Naszymi wykładowcami byli naukowcy ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz redaktor naczelny redakcji ekonomicznej PAP.

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO

Inne z tej kategorii