PAP organizuje w Poznaniu warsztaty dla dziennikarzy

Jeśli jesteś dziennikarzem lub blogerem i zdarza Ci się pisać o gospodarce i finansach, ale czujesz, że mógłbyś to robić lepiej, to nie może zabraknąć Cię na naszym szkoleniu! PAP we współpracy z NBP organizuje drugą edycję bezpłatnego szkolenia dla dziennikarzy "Prasowa Akademia Pieniądza, II edycja".
Fot. PAP
Fot. PAP

Celem szkolenia jest poszerzenie i uaktualnienie wiedzy ekonomicznej dziennikarzy oraz podniesienie ich umiejętności warsztatowych w zakresie dziennikarstwa gospodarczego.

Szkolenie będzie się składać z jednodniowego praktycznego warsztatu oraz 10 wykładów w formule e-learningowej. Szkolenia online i warsztaty przygotują i poprowadzą eksperci SGH i PAP.

Najbliższy warsztat odbędzie się w Poznaniu, 23 listopada /piątek/ o godz. 10.00. Spotkanie potrwa ok. 4-5 godzin. Zapewniamy przerwę kawową i obiad.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają nie tylko najważniejsze pojęcia i mechanizmy współczesnej ekonomii, ale też dowiedzą się jak pisać o nich w sposób ciekawy, rzetelny i przede wszystkim przystępny dla czytelników.

Rozszerzeniem praktycznego warsztatu będą szkolenia udostępniane na platformie e-learningowej w okresie od czerwca 2018 r. do marca 2019 r. poświęcone najważniejszym problemom społeczno-gospodarczym.

Warunkiem przystąpienia do projektu jest rejestracja na platformie szkoleniowej znajdującej się na stronie www.pap21.pl oraz wybór miasta warsztatu.  

Tylko zarejestrowani i zalogowani uczestnicy uzyskają dostęp do wykładów szkoleniowych i testów sprawdzających. Na platformie będą też mogli dyskutować z wykładowcami na prezentowane tematy szkoleniowe oraz śledzić postępy swojej nauki.

Uczestnicy, którzy wezmą udział w praktycznym warsztacie i zaliczą online testy sprawdzające online otrzymają certyfikat wydany przez PAP i NBP.

Zapraszamy do udziału!


Kurier PAP

www.kurier.pap.pl

tel. +48 22 509 23 69

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO

Inne z tej kategorii