Zamówienia poniżej progów ustawy Prawo zamówień publicznych przez internet

Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów eKatalogi umożliwia sprzedaż i dokonywanie zakupów łącząc przedsiębiorców i sektor administracji publicznej. Udostępniona przez Urząd Zamówień Publicznych platforma dedykowana jest do transakcji poniżej progu 30 000 euro, a zamawiającym sektorowym do wartości 443 000 euro.
eKatalogi
eKatalogi

Szukasz klientów? Chcesz, aby twoja firma zarabiała więcej? Zarejestruj się na Platformie eKatalogi!

Platforma jest narzędziem bezpłatnym – ani zamawiający ani wykonawcy nie ponoszą żadnych kosztów za zrealizowane na eKatalogach transakcje. Zaletą eKatalogów jest to, że całość procedury udzielenia zamówienia publicznego ma miejsce na platformie – od zapoznania się z dostępnymi artykułami, przez porównanie ofert, do automatycznego wygenerowania raportu z postępowania.

Sklep internetowy dla administracji publicznej – zarejestruj się i zacznij sprzedawać przez eKatalogi!

Za pośrednictwem eKatalogów wykonawcy mogą pozyskać nowych klientów wśród administracji publicznej. By to zrobić, przedsiębiorca musi zarejestrować się na platformie i przedstawić swoją ofertę na produkty bądź usługi. Możliwości sprzedaży jest wiele – na eKatalogach są kategorie takie, jak artykuły i meble biurowe, drobny sprzęt AGD, żywność i napoje, odzież, usługi doradcze, komputerowe, prawnicze. Pełen wykaz dostępny jest na stronie https://www.ekatalogi.uzp.gov.pl/ecat/um/default#/dm/list

Zarejestruj się na Platformie eKatalogi!

Zachęcamy do skorzystania z wersji demonstracyjnej i szkoleniowej eKatalogów. Na stronie demo.ekatalogi.uzp.gov.pl przejść można całą procedurę kupna bądź sprzedaży bez żadnych zobowiązań – po to, by zapoznać się w pełni z możliwościami, jakie daje to narzędzie. Dodatkowym wsparciem Użytkowników jest infolinia, chat i formularz kontaktowy, z których można skorzystać na każdym etapie korzystania z eKatalogów!

Wejdź na rynek wart 37 mld złotych dzięki Platformie eKatalogi! Zaprezentuj swoje produkty bądź usługi na Platformie eKatalogi – kupujący już tam czekają!

Na Platformie zarejestrowanych jest aktualnie 450 zamawiających, w tym np. urzędy miast i gmin, uczelnie, urzędy wojewódzkie i marszałkowskie, jednostki policji i straży pożarnej. W 2017 roku rynek zamówień publicznych poniżej progów stosowania ustawy prawo zamówień publicznych wyniósł ponad 37 miliardów złotych. Jedną z dróg skorzystania z tych środków jest sprzedaż usług i produktów przez przedsiębiorców za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Katalogów Produktów eKatalogi.

Więcej na ekatalogi.uzp.gov.pl

Źródło informacji: Urząd Zamówień Publicznych

 

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO