W dobie pandemii pożyczka gotówkowa Pekao bez wychodzenia z domu

Dopasowaną do indywidualnych potrzeb pożyczkę gotówkową w Banku Pekao S.A. można teraz wziąć bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy skorzystać z nowych wersji serwisu Pekao24 czy aplikacji mobilnej PeoPay lub załatwić to przez telefon, dzięki rozmowie z doradcą.

Klienci Banku Pekao mogą już od dawna brać pożyczki zdalnie, ale wprowadzone właśnie nowe wersje serwisów Pekao24 i aplikacji PeoPay poszerzają funkcjonalność dostępnej w nich usługi Klik Gotówka. Można teraz m.in. skorzystać z ubezpieczenia PZU albo opcji spłaty pierwszej raty dopiero w trzecim miesiącu po wypłacie pożyczki.

Cały proces jest realizowany w sposób wielokanałowy. To oznacza, że można złożyć wniosek o pożyczkę w serwisie Pekao24, a dokończyć w innym miejscu, np. w aplikacji PeoPay. Bank Pekao uruchamia także dodatkowy kanał sprzedaży pożyczki - przez telefon. Tym kanałem klienci uzyskają zdalnie wstępną decyzję kredytową. Następnie zawierają umowę, a uruchomienie pożyczki odbywa się bez konieczności wizyty w placówce.

„Chcemy zapewnić klientom pełną swobodę wyboru sposobu, w jaki mogą skorzystać
z naszej oferty. Klient może to zrobić w placówce, ale także w naszych serwisach Pekao24 i PeoPay czy przez telefon - w dowolnym czasie i miejscu, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Każdy może zdecydować, czy chce skorzystać z nowoczesnej bankowości internetowej czy z bardziej tradycyjnej formy komunikacji, czyli rozmowy telefonicznej” - mówi Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

„W odpowiedzi na sytuację ograniczonego dostępu do placówek, Bank Pekao przygotował unikalne rozwiązanie pozwalające klientom indywidualnym podpisywać dokumenty za pośrednictwem Pekao24. Doradca nie musi już zapraszać klienta do oddziału. Wystarczy, że uzgodni warunki przez telefon i przekaże umowę do podpisu w bankowości internetowej” - dodaje Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jednym z trzech największych banków uniwersalnych w Polsce z ok. 200 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,5 mln klientów detalicznych.

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP
 

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO