GovTech Polska otwiera przed MŚP drogę do kontraktów w ramach zamówień publicznych

GovTech Polska ogłosiło właśnie 5 konkursów dla przedsiębiorstw z sektora MŚP, w których można wygrać kontrakt w ramach zamówień publicznych. To możliwość pozyskania atrakcyjnego i bezpiecznego klienta, jakim jest państwo – poinformowała Justyna Orłowska, dyrektor GovTech Polska w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
GovTech Polska
GovTech Polska

Celem programu GovTech Polska jest usprawnienie dialogu między administracją publiczną a innowatorami: przedsiębiorcami MŚP, start-upami, środowiskiem naukowym. Administracja publiczna codziennie staje wobec poważnych społecznych wyzwań w obszarze zdrowia, bezpieczeństwa, walki z przestępczością zorganizowaną oraz wielu innych.

Twórcze podejście i technologia mogą w istotny sposób przyczynić się do znalezienia sposobu ich rozwiązania. Co więcej, znaczną część tych wyzwań można rozwiązać na wiele innowacyjnych sposobów z uwzględnieniem zwinnych i elastycznych modeli działania, przy pełnym zachowaniu transparentności wydawanych środków publicznych i minimalizacji ryzyk związanych z długimi procesami decyzyjnymi.

Informacje dostępne są na stronie: www.govtech.gov.pl

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP

POBIERZ MATERIAŁ I PUBLIKUJ ZA DARMO